gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorcýh výjazdov

 

                                2. strana

Asistenčná služba Martin

Dňa 08.03.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo pri MFN, v blizkosti centra. Vozidlo sme za pomoci HR naložili a previezli do súkromného servisu.

Vyslobodenie a odťah - Martinské hole

Dňa 24.03.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré zišlo z vozovky pod lyžiarskym strediskom Winter Park Martinky. Vozidlo sa nachádzalo hneď vedľa mostíka v potoku. Na vyslobodenie sme použili vozidlo s HR a po vyslobodení sme vozidlo previezli na miesto určenia.

Vyslobodenie a odťah - Diviaky 1/65

Dňa 30.03.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré zišlo z vozovky na ceste 1/65, pri obci Diviaky. Na vyslobodenie sme použili  žeriavné rameno vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli do našich monitorovaných odstavných plôch.

Dopravná nehoda na ceste 1/18 Strečno

Dňa 01.04.2018 sme boli požiadaní o odťah vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po mokrej vozovke. Nehoda sa stala na nehodovom, frekventovanom úseku a preto sme museli byť rýchli a flexibilní. Nehoda sa nezaobišla bez zranení. Po naložení sme vozidlo previezli do našich monitorovaných, odstavných plôch.

Asistenčná služba Žilina

Dňa 16.04.2018 sme boli požiadaní o odťah poškodeného vozidla nachádzajúceho sa v Žiline na ulici A.Kmeťa. Vozidlo sme následne previezli v rámci Žiliny na ulicu D.Dlabača.

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 01.08.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke na horskom prechode Šturec a následne zišlo z vozovky do priekopy. Vozidlo sme vyslobodili a po naložení prevezli do Turian,

Asistenčná služba - Ľubochňa

Dňa 06.08.2018 sme boli požiadaní o asistenčnú službu, pri ktorej sme v Ľubochni motorku naložili, previezli do obce Hranice (CZ, Olomoucký kraj).

Asistenčná služba - Stankovany

Dňa 25.08.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie a odťah motorového vozidla značky BMW, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke a skončilo nepojazdné mimo cestu. Za pomoci HR sme vozidlo vyslobodili a previezli do MD-Bavaria Žilina.

Dopravná nehoda - Turček

Dňa 25.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla FORD FOCUS pri obci Turček, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke a spôsobilo dopravnú nehodu. Po našom príchode sa vozidlo nachádzalo na ceste, ale prevrátene na bočnej strane. Vozidlo sme previezli do našich monitorovaných odstavných priestorov.

Smetelná dopravná nehoda - Jasenovo

Dňa 26.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré po zrážke ostali zdemolované a nepojazdné pri  obci Jasenovo, kataster obce Turčianske Teplice. Pri nehode jedna osoba podľahla zraneniam a ďalšie tri boli zranené. Po zdokumentovaní nehody PZ SR, sme vozidlo Toyota odtiahli na určené miesto zákaznikom a druhé zdemolované vozidlo sme odtiahli do našich odstavných/zberných monitorovaných priestorov.

Odťah Martin - Ostrava

Dňa 28.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré pre poruchu nebolo z Martina schopné pokračovať v jazde. Vozidlo sme previezli do Ostravy a vrátili sme sa späť.

Dopravná nehoda - Motorest Šturec

Dňa 30.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré sa zrazili v okrese Turčianske Teplice, pri Motoreste Šturec. Jedno z vozidiel sa nachádzalo mimo cestu. Po vyslobodení vozidla a vrátení späť na vozovku sme obe vozidlá naložili a odtiahli do odstavných monitorovaných priestorov.

Asistenčná služba Žilina

Dňa 26.09.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla. Vozidlo sme v rámci Žiliny previezli do MD-Bavaria Žilina. 

Asistenčná služba Žilina

Dňa 16.10.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla zo Žilinského auparku. Vozidlo sme previezli do Sučian.

Asistenčná služba Vrútky

Dňa 19.10.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla z Vrútok, ktoré následkom požiaru nebolo schopne ďalšej jazdy.

Asistenčná služba Vrútky

Dňa 14.12.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Prievidze do Trenčína.

Odťah Liptovská Anna - LM

Dňa 07.01.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z obce Lip. Anna do Liptovského Mikuláša.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 21.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Dolného Kubína do ŽilinaMD Bavaria za pomoci odťahového vozidla FORD.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 28.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Martina do Žiliny vozidlom FORD.

Dopraná nehoda Karlová - I/65

Dňa 27.02.2019 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré boli súčasťou vážnej dopravnej nehody na novovybudovanej ceste I/65, na úrovni obce Karlová. 

Dopravná nehoda Turčiansky Ďur

Dňa 20.04.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré sa čelne zrazilo s protiidúcou motorkou pri obci Turčiansky Ďur. 

 

Reportáž TV JOJ - krimi noviny od 03:20 min.

Vyslobodenie a odťah Turček

Dňa 16.05.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré zišlo  z cesty a ostalo prevrátené a nepojazdné v priepusti pri ceste.

Dopravná nehoda na ceste 1/65

Dňa 26.05.2019 pred 20:00 sa stala vážna dopravná nehoda na ceste 1/65 medzi Martinom a Turčianskými Teplicami pri odbočke na obec Láskar. Boli sme požiadaní o odťah dvoch vozidiel, ktoré boli súčasťou nehody a  neboli schopné ďalšej jazdy.

Vyslobodenie a odťah - Sklabiňa

Dňa 08.06.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah osobného automobilu, ktorého vodič nezvládol jazdu po vozovke a zišiel do potoka. Vozidlo sme vyslobodili a odtiahli na miesto určenia.

Vyslobodenie a odťah - Istebné

Dňa 04.07.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie a odťah osobného automobilu, ktorého vodič nezvládol jazdu po vozovke a zišiel mimo cestu. Vozidlo sme vyslobodili a odtiahli na miesto určenia.