gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorcýh výjazdov 

Vyslobodenie kamiónu - Orava

Dňa 09.06.2018 sme boli privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala pri Trstennej. Vodič v koľajách plných vody dostal aquaplaning a neudržal kamión na ceste. Kamión ostal mimo cesty a nad vodou. Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie kamiónu - Varín

Dňa 26.06.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie poškodeného kamiónu Volvo FH. Cisterna sa odtrhla a náves ostal nefunkčný a poškodený. Za pomoci hydraulicého ramena na vozidle IVECO TRAKKER sme cisternu osadili späť na náves.

Odtať autobusu - D1 Liptovský Ján

Dňa 27.06.2018 sme boli požiadaní o odťah autobusu, ktorý ostal poškodený stáť na diaľnici D1 Liptovský Ján. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu volvo FH460 sme autobus odtiahli do servisu, ktorý sa nachádza v Turanoch.

Vyslobodenie a odtať kamiónu

Dňa 06.07.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z cesty 1/65 pri obci Turček a nebol schopný ďalšej jazdy. Po vyslobodení sme kamión previezli do našich monitorovaných odstavných priestorov. 

Asistenčná služba - Dechtáre

Dňa 15.08.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah kamiónu, ktorý ostal nepojazdný stáť na odpočívadle Dechtáre. Na odťah sme použili IVECO TRAKKER a kamión previezli do autorizovaného servisu v Žiline.

Odťah Podhradie - Turany

Dňa 02.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý nezvládol jazdu po mokrej vozovke a zablokoval premávku. Na odťah sme použili IVECO TRAKKER a kamión previezli do Turian.

Vyslobodenie a odťah Liptovská Osada

Dňa 03.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie lesného stroja, ktorý na rozmočenej pôde stratil stabilitu. Na vyslobodenie sme použili IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie Kľačno

Dňa 05.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý plne naložený drevom nezvládol jazdu po mokrej vozovke a skončil prevrátený na krajnici. Vozidlo sa nám podarilo dostať späť na vozovku s našími dvomi vyslobodzovacími špeiálmi.

Vyslobodenie Široké

Dňa 29.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý pri obci Široké zišiel mimo vozovku a nebol schopný sa svojpomocne dostať späť na komunikáciu. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál VOLVO,

Odťah Žilina - Považský Chlmec

Dňa 31.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu zo Žiliny, ktorý z dôvodu poruchy nebol schopný ďalšej jazdy. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu VOLVO sme kamión previezli do BCI v Považskom Chlmci.

Odťah L.Mikuláš - Strečno VOLVO

Dňa 31.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu z Liptovského Mikuláša, ktorý z dôvodu poruchy nebol schopný ďalšej jazdy. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER sme kamión previezli do Strečna.

Vyslobodenie Liptovská Osada

Dňa 05.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý zišiel z vozovky. Po našom príchode kamión nebol schopný dostať sa späť na cestu svojpomocne. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie Jasenovo

Dňa 13.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý zišiel z vozovky a nebol schopný ďalšej jazdy. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál

Vyslobodenie Liptovská Osada

Dňa 14.11.2018 sme boli požiadaní o prevoz lesného stroja z Liptovského Hrádku do Liptovskej Osady.

Vyslobodenie Kraľova Hoľa

Dňa 15.11.2018 sme vykonávali nákladku zhoreného kamiónu, ktorý bol súčasťou inej dopravnej nehody. Pri nákladke sme použili náš žeriav AV-14.

Nákladka zhoreného kamiónu

Dňa 30.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie cestárskeho auta, ktoré posypávalo cestu. Vozidlo nezvládlo jazdu po zasneženej a neupravenej vozovke a zišlo z cesty. Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Asistenčná služba - Bešeňová

Dňa 04.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie kamióna, ktorý v blízkosti obce Bešeňová nezvládol jazdu po zasneženej vozovke, prerazil zvodidlá a zišiel mimo vozovku. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál VOLVO.

Odťah Turčianske Teplice - Háj

Dňa 07.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamióna, ktorý nezvládol cestu po zasneženej/zmrznutej vozovke a zišiel mimo krajnicu. Na vyslobodenie a odťah sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie - Konské

Dňa 13.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie auta v správe Slovenských ciest, ktoré pri výkone svojej práce nezvládlo jazdu po zmrznutej a zasneženej vozovke. Po našom príchode sa vozidlo nachádzalo v jarku vedľa vozovky. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie - Slovenské Právno

Dňa 29.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie nákladného auta, ktoré nezvládlo jazdu po zasneženej a zle upravenej vozovke. VOzidlo sme vyslobodili za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER.

Odťah Bytča - Strečno

Dňa 01.04.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý pre poruchu nebol schopný pokračovať v jazde. kamión sme odtiahli z Bytče do Strečna.

Vyslobodenie - Ružomberok 

Dňa 02.05.2019 o 04:30hod. sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorého vodič dostal mikrospánok na hlavnom ťahu v Ružomberku, v smere do Martina.  Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER so špeciálnymi gurtňami, nakoľko náves bol naložený tažkými železnými konštrukciami.

 

 

Reportáž TV JOJ - krimi noviny od 15:20 min.

DN Krpeľany - výjazd D1

Dňa 30.05.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý ostal spriečený na výjazde z diaľnice D1 - Krpeľany. Na vyslobodenie a odťah sme použili vyslobodzovací špeciál VOLVO.

Porucha Mošovce - Strečno

Dňa 10.09.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý ostal nepojazdný v obci Mošovce. Kamión sme odtiahli do Strečna za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu VOLVO.