gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorcýh výjazdov 

Vyslobodenie kamiónu - Orava

Dňa 09.06.2018 sme boli privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala pri Trstennej. Vodič v koľajách plných vody dostal aquaplaning a neudržal kamión na ceste. Kamión ostal mimo cesty a nad vodou. Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie kamiónu - Varín

Dňa 26.06.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie poškodeného kamiónu Volvo FH. Cisterna sa odtrhla a náves ostal nefunkčný a poškodený. Za pomoci hydraulicého ramena na vozidle IVECO TRAKKER sme cisternu osadili späť na náves.

Odtať autobusu - D1 Liptovský Ján

Dňa 27.06.2018 sme boli požiadaní o odťah autobusu, ktorý ostal poškodený stáť na diaľnici D1 Liptovský Ján. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu volvo FH460 sme autobus odtiahli do servisu, ktorý sa nachádza v Turanoch.

Vyslobodenie a odtať kamiónu

Dňa 06.07.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z cesty 1/65 pri obci Turček a nebol schopný ďalšej jazdy. Po vyslobodení sme kamión previezli do našich monitorovaných odstavných priestorov. 

Asistenčná služba - Dechtáre

Dňa 15.08.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah kamiónu, ktorý ostal nepojazdný stáť na odpočívadle Dechtáre. Na odťah sme použili IVECO TRAKKER a kamión previezli do autorizovaného servisu v Žiline.

Odťah Podhradie - Turany

Dňa 02.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý nezvládol jazdu po mokrej vozovke a zablokoval premávku. Na odťah sme použili IVECO TRAKKER a kamión previezli do Turian.

Vyslobodenie a odťah Liptovská Osada

Dňa 03.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie lesného stroja, ktorý na rozmočenej pôde stratil stabilitu. Na vyslobodenie sme použili IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie Kľačno

Dňa 05.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý plne naložený drevom nezvládol jazdu po mokrej vozovke a skončil prevrátený na krajnici. Vozidlo sa nám podarilo dostať späť na vozovku s našími dvomi vyslobodzovacími špeiálmi.

Vyslobodenie Široké

Dňa 29.10.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý pri obci Široké zišiel mimo vozovku a nebol schopný sa svojpomocne dostať späť na komunikáciu. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál VOLVO,

Odťah Žilina - Považský Chlmec

Dňa 31.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu zo Žiliny, ktorý z dôvodu poruchy nebol schopný ďalšej jazdy. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu VOLVO sme kamión previezli do BCI v Považskom Chlmci.

Odťah L.Mikuláš - Strečno VOLVO

Dňa 31.10.2018 sme boli požiadaní o odťah kamiónu z Liptovského Mikuláša, ktorý z dôvodu poruchy nebol schopný ďalšej jazdy. Za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER sme kamión previezli do Strečna.

Vyslobodenie Liptovská Osada

Dňa 05.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý zišiel z vozovky. Po našom príchode kamión nebol schopný dostať sa späť na cestu svojpomocne. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie Jasenovo

Dňa 13.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý zišiel z vozovky a nebol schopný ďalšej jazdy. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál

Vyslobodenie Liptovská Osada

Dňa 14.11.2018 sme boli požiadaní o prevoz lesného stroja z Liptovského Hrádku do Liptovskej Osady.

Vyslobodenie Kraľova Hoľa

Dňa 15.11.2018 sme vykonávali nákladku zhoreného kamiónu, ktorý bol súčasťou inej dopravnej nehody. Pri nákladke sme použili náš žeriav AV-14.

Nákladka zhoreného kamiónu

Dňa 30.11.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie cestárskeho auta, ktoré posypávalo cestu. Vozidlo nezvládlo jazdu po zasneženej a neupravenej vozovke a zišlo z cesty. Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Asistenčná služba - Bešeňová

Dňa 04.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie kamióna, ktorý v blízkosti obce Bešeňová nezvládol jazdu po zasneženej vozovke, prerazil zvodidlá a zišiel mimo vozovku. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál VOLVO.

Odťah Turčianske Teplice - Háj

Dňa 07.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamióna, ktorý nezvládol cestu po zasneženej/zmrznutej vozovke a zišiel mimo krajnicu. Na vyslobodenie a odťah sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie - Konské

Dňa 13.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie auta v správe Slovenských ciest, ktoré pri výkone svojej práce nezvládlo jazdu po zmrznutej a zasneženej vozovke. Po našom príchode sa vozidlo nachádzalo v jarku vedľa vozovky. Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie - Slovenské Právno

Dňa 29.01.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie nákladného auta, ktoré nezvládlo jazdu po zasneženej a zle upravenej vozovke. VOzidlo sme vyslobodili za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER.

Odťah Bytča - Strečno

Dňa 01.04.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý pre poruchu nebol schopný pokračovať v jazde. kamión sme odtiahli z Bytče do Strečna.

Vyslobodenie - Ružomberok 

Dňa 02.05.2019 o 04:30hod. sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorého vodič dostal mikrospánok na hlavnom ťahu v Ružomberku, v smere do Martina.  Na vyslobodenie sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER so špeciálnymi gurtňami, nakoľko náves bol naložený tažkými železnými konštrukciami.

 

 

Reportáž TV JOJ - krimi noviny od 15:20 min.

DN Krpeľany - výjazd D1

Dňa 30.05.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý ostal spriečený na výjazde z diaľnice D1 - Krpeľany. Na vyslobodenie a odťah sme použili vyslobodzovací špeciál VOLVO.

Porucha Mošovce - Strečno

Dňa 10.09.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý ostal nepojazdný v obci Mošovce. Kamión sme odtiahli do Strečna za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu VOLVO.

Odťah kamiónu Markušovce - Ostrava

Dňa 08.10.2019 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý ostal zpriečený nepojazdný v obci Markušovce. Kamión sme odtiahli do Ostravy za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu VOLVO.

Odťah Donovaly - Ružomberok 

Dňa 18.10.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah kamiónu, ktorý ostal nepojazdný na Donovaloch. Vozidlo sme odtiahli do Ružomberka.

Vyslobodenie a odťah - Jasenovo

Dňa 25.11.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu pri obci Jasenovo. Vodič kamiónu nezvládol jazdu, zišiel z vozovky a ostal prevrátený. Na vyslobodenie sme museli použiť naše dva vyslobodzovacie špeciály.

Vyslobodenie Sučany

Dňa 26.1.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu v katastri obce Sučany, ktorý sa prevrátil na bok pri miestnej štrkovni. Vozidlo sme za pomoci nášho vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER a bágra dostali späť na vozovku. 

Hromadná nehoda - Príslop

Dňa 04.02.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie dvoch nákladných vozidiel značky IVECO, SCANIA a jedného osobného motorového vozidla značky VW na horskom prejazde Príslop, ktoré nezvládli jazdu po nasneženej a klzkej vozovke.  Na vyslobodenie sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Hromadná nehoda - Príslop

Dňa 20.02.2020 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah kamiónu s prívesom na trase Sučany - Poprad - Liptovský Mikuláš a späť. Na odťah sme použili náš špeciál VOLVO FH460 RECOVERY TRUCK.

Odťah kamiónu

Dňa 20.02.2020 sme boli požiadaní o odťah kamiónu na trase Sučany - Ružomberok - VOLVO Strečno a späť. Na odťah sme použili náš špeciál VOLVO FH460 RECOVERY TRUCK.

Dopravná nehoda 1/18 Ružomberok

Dňa 11.03.2020 okolo 02:45 sme boli požiadaní o odťah kamiónu a dodávky na ceste 1/18 v časti Ružomberok - Černová. Po zrážke skončil autobus prevrátený pri koryte Váhu, mimo cesty. Pri nehode umreli dvaja ľudia. Na vyslobodenie kamiónu sme použili naše oba vyslobodzovacie špeciáli. Na odťah dodávky sme použili Iveco s nakladacou plochou.

Odťah Sučany

Dňa 12.03.2020 sme boli požiadaní o odťah nákladného auta zo Sučian do Budče. Na odťah sme použili vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Dňa 21.03.2020 sme boli požiadaní o  vyslobodenie a odťah prevráteného kamiónu pri obci Valašská Dubová. Kamión sme za pomoci našich dvoch vyslobodzovacích špeciálov IVECO TRAKKER a VOLVO vrátili späť na cestu a odtiahli do servisu v Banskej Bystrici. 

Vyslobodenie Valašská Dubová

Dňa 26.03.2020 sme boli požiadaní o prekládku nákladu z poškodeného kamióna, ktorého náklad pri brzdení poškodil kabínu a kamión nebol schopný ďalšej jazdy. Nehoda sa stala na ceste 1/65 v Martine.

Prekládka Martin

Dňa 30.04.2020 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o opravu kolesa na kamióne pri Dubnej Skale. Na výjazd sme použili naše asistenčné vozidlo Volkswagen.

Asistenčná služba - Dubná Skala

Dňa 17.07.2020 sme boli požiadaní o odťah nákladného vozidla z obce T.Mitice do Strečna.

Odťah Trenčianske Mitice

Dňa 23.07.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah nákladného vozidla na horskom prechode Kremnické Bane. Kamión sme vyslobodili a odtiahli na zberné miesto do Sučian.

Odťah Kremnické Bane

Dňa 07.08.2020 sme boli požiadaní o prekládku a odťah nákladného vozidla v obci Kysucký Lieskovec, ktoré zachvátil požiat.

Odťah Kremnické Bane

Dňa 11.08.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah nákladného vozidla v obci Brezno. Vozidlo sa prevrátilo mimo vozovku. Po vyslobodení sme vozidlo odtiahli do Zvolena.

Vyslobodenie a odťah Brezno

Dňa 14.08.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie nákladného vozidla pri obci Turany. Vozidlo na mokrej vozovke zišlo mimo cestu.

Vyslobodenie D1 Turany

Dňa 15.08.2020 sme boli požiadaní o odťah nepojazdného autobusu z Kľaku do Novák. Pri odťahu sme použili náš vyslobodzovací špeciál VOLVO. 

Odťah autobusu Kľak

Dňa 28.08.2020 sme boli požiadaní o odťah nepojazdného kamiónu z D1 - Sverepec do Strečna. Na odtiahnutie kamiónu sme použili náš vyslobodzovací špeciál IVECO TRAKKER.

Odťah autobusu Kľak

Odťah Staré Hory

Dňa 4.9.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo nepojazdné na Starých Horách. Vozidlo sme odtiahli na vopred určené miesto. Na odťah sme použili náš vyslobodzovací špeciál Volvo.

Dňa 06.10.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z vozovky. Na vyslobodenie kamiónu sme použili oba naše vyslobodzovacie špeciáli.

Vyslobodenie a odťah Jasenovo

Dňa 10.10.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z vozovky. Na vyslobodenie kamiónu sme použili oba naše vyslobodzovacie špeciáli. Kamión sme po vyslobodení odtiahli na naše monitorované odstavné plochy.

Vyslobodenie a odťah Jasenovo

Dňa 16.10.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z vozovky na koľajovú dráhu v obci Vydrovo. Vozidlo sme po vyslobodení odiahli na miesto určenia - Nitra.

Vyslobodenie a odťah Vydrovo

Dňa 23.10.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah nákladného auta, ktoré zišlo z vozovky a ostalo prevrátené na krajnici pri rodinných domoch. Po vyslobodení sme vozidlo na vopred určené miesto - Novoť.

Vyslobodenie a odťah Oravský Podzámok