gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorých výjazdov 

Asistenčná služba Martin

Dňa 08.03.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo pri MFN, v blizkosti centra. Vozidlo sme za pomoci HR naložili a previezli do súkromného servisu.

Vyslobodenie a odťah - Martinské hole

Dňa 24.03.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré zišlo z vozovky pod lyžiarskym strediskom Winter Park Martinky. Vozidlo sa nachádzalo hneď vedľa mostíka v potoku. Na vyslobodenie sme použili vozidlo s HR a po vyslobodení sme vozidlo previezli na miesto určenia.

Vyslobodenie a odťah - Diviaky 1/65

Dňa 30.03.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré zišlo z vozovky na ceste 1/65, pri obci Diviaky. Na vyslobodenie sme použili  žeriavné rameno vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli do našich monitorovaných odstavných plôch.

Dopravná nehoda na ceste 1/18 Strečno

Dňa 01.04.2018 sme boli požiadaní o odťah vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po mokrej vozovke. Nehoda sa stala na nehodovom, frekventovanom úseku a preto sme museli byť rýchli a flexibilní. Nehoda sa nezaobišla bez zranení. Po naložení sme vozidlo previezli do našich monitorovaných, odstavných plôch.

Asistenčná služba Žilina

Dňa 16.04.2018 sme boli požiadaní o odťah poškodeného vozidla nachádzajúceho sa v Žiline na ulici A.Kmeťa. Vozidlo sme následne previezli v rámci Žiliny na ulicu D.Dlabača.

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 01.08.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke na horskom prechode Šturec a následne zišlo z vozovky do priekopy. Vozidlo sme vyslobodili a po naložení prevezli do Turian,

Asistenčná služba - Ľubochňa

Dňa 06.08.2018 sme boli požiadaní o asistenčnú službu, pri ktorej sme v Ľubochni motorku naložili, previezli do obce Hranice (CZ, Olomoucký kraj).

Asistenčná služba - Stankovany

Dňa 25.08.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie a odťah motorového vozidla značky BMW, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke a skončilo nepojazdné mimo cestu. Za pomoci HR sme vozidlo vyslobodili a previezli do MD-Bavaria Žilina.

Dopravná nehoda - Turček

Dňa 25.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla FORD FOCUS pri obci Turček, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke a spôsobilo dopravnú nehodu. Po našom príchode sa vozidlo nachádzalo na ceste, ale prevrátene na bočnej strane. Vozidlo sme previezli do našich monitorovaných odstavných priestorov.

Smetelná dopravná nehoda - Jasenovo

Dňa 26.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré po zrážke ostali zdemolované a nepojazdné pri  obci Jasenovo, kataster obce Turčianske Teplice. Pri nehode jedna osoba podľahla zraneniam a ďalšie tri boli zranené. Po zdokumentovaní nehody PZ SR, sme vozidlo Toyota odtiahli na určené miesto zákaznikom a druhé zdemolované vozidlo sme odtiahli do našich odstavných/zberných monitorovaných priestorov.

Odťah Martin - Ostrava

Dňa 28.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré pre poruchu nebolo z Martina schopné pokračovať v jazde. Vozidlo sme previezli do Ostravy a vrátili sme sa späť.

Dopravná nehoda - Motorest Šturec

Dňa 30.08.2018 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré sa zrazili v okrese Turčianske Teplice, pri Motoreste Šturec. Jedno z vozidiel sa nachádzalo mimo cestu. Po vyslobodení vozidla a vrátení späť na vozovku sme obe vozidlá naložili a odtiahli do odstavných monitorovaných priestorov.

Asistenčná služba Žilina

Dňa 26.09.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla. Vozidlo sme v rámci Žiliny previezli do MD-Bavaria Žilina. 

Asistenčná služba Žilina

Dňa 16.10.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla zo Žilinského auparku. Vozidlo sme previezli do Sučian.

Asistenčná služba Vrútky

Dňa 19.10.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla z Vrútok, ktoré následkom požiaru nebolo schopne ďalšej jazdy.

Asistenčná služba Vrútky

Dňa 14.12.2018 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Prievidze do Trenčína.

Odťah Liptovská Anna - LM

Dňa 07.01.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z obce Lip. Anna do Liptovského Mikuláša.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 21.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Dolného Kubína do ŽilinaMD Bavaria za pomoci odťahového vozidla FORD.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 28.01.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré nebolo schopné ďalšej jazdy pre poruchu. Vozidlo sme previezli z Martina do Žiliny vozidlom FORD.

Dopraná nehoda Karlová - I/65

Dňa 27.02.2019 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré boli súčasťou vážnej dopravnej nehody na novovybudovanej ceste I/65, na úrovni obce Karlová. 

Dopravná nehoda Turčiansky Ďur

Dňa 20.04.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré sa čelne zrazilo s protiidúcou motorkou pri obci Turčiansky Ďur. 

 

Reportáž TV JOJ - krimi noviny od 03:20 min.

Vyslobodenie a odťah Turček

Dňa 16.05.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré zišlo  z cesty a ostalo prevrátené a nepojazdné v priepusti pri ceste.

Dopravná nehoda na ceste 1/65

Dňa 26.05.2019 pred 20:00 sa stala vážna dopravná nehoda na ceste 1/65 medzi Martinom a Turčianskými Teplicami pri odbočke na obec Láskar. Boli sme požiadaní o odťah dvoch vozidiel, ktoré boli súčasťou nehody a  neboli schopné ďalšej jazdy.

Vyslobodenie a odťah - Sklabiňa

Dňa 08.06.2019 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah osobného automobilu, ktorého vodič nezvládol jazdu po vozovke a zišiel do potoka. Vozidlo sme vyslobodili a odtiahli na miesto určenia.

Vyslobodenie a odťah - Istebné

Dňa 04.07.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie a odťah osobného automobilu, ktorého vodič nezvládol jazdu po vozovke a zišiel mimo cestu. Vozidlo sme vyslobodili a odtiahli na miesto určenia.

Dopravná nehoda Dubná Skala

Dňa 19.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré boli súčasťou dopravnej nehody  vo Vrútkach, časť Dubná Skala. Pri nehode nebol nikto vážne zranený. Pred naložením na naše odťahové vozidlá sme museli obe vozidla zabezpečiť proti úniku prevádzkových kvapalín nakoľko unikali.

Dopravná nehoda Párnica

Dňa 22.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré vodič nezvládlo jazdu a skončil mimo vozovku. Vozidlo sme za pomoci navijáku dostali späť na cestu. Pri nehode nebol nikto vážne zranený. Pred naložením na naše odťahové vozidlo sme museli poškodené vozidlo zabezpečiť proti úniku prevádzkových kvapalín nakoľko unikali.

Dopravná nehoda Turany D1

Dňa 24.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla na dialnici D1 časť Turany, smer Kraľovany. Vozidlo po zrážke s kamiónom nebolo schopné ďalšej jazdy, tak sme ho za pomoci HR naložili na naše odťahové vozidlo a odviezli na miesto určenia.

Dopravná nehoda medzi Krivou a Dlhou nad Oravou 

Dňa 04.05.2019 sme boli požiadaní o odťah troch motorových vozidiel medzi obcami Krivá a Dlhá nad Oravou. Pri nehode boli ťažko zranení ľudia. Vozidlá sme za pomoci HR naložili a odviezli na miesto určenia.

Dopravná nehoda Kraľovany - Párnica

Dňa 04.08.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla medzi obcami Kraľovany a Párnica. Vozidlo sme za pomoci HR naložili a previezli na miesto určenia.

Porucha Ráztočno - Zvolen 

Dňa 09.09.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z obce Rástočno do mesta Zvolen.

Vyslobodenie a odťah Martin

Dňa 09.10.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z priemyselnej časti pri Martine. Vozidlo nezvládlo jazdu po mokrej vozovke a skončilo prevrátené mimo vozovky.

Vyslobodenie a odťah Láskar

Dňa 02.12.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z obce Láskar, ktorého vodič nezvládol jazdu po zasneženej vozovke a skončil prevrátený mimo cestu. Vozidlo sme vrátili späť na cestu a previezli do FINAL CD Žilina.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 18.12.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah luxusného motorového vozidla z Martina do Prahy a späť.

Odťah DN Oravský Podzámok

Dňa 07.01.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po zasneženej vozovke a skončilo mimo vozovku v strome. Nehoda sa bohužiaľ nezaobilšla bez zranení.

Dopravná nehoda Kraľovany

Dňa 14.01.2020 sme boli privolaní ku dopravnej nehode pri obci Kraľovany, kde sa čelne zrazilo s kamiónom osobné auto. Pri hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode boli 4 zranené osoby. Kamión sme dostali späť na vozovku za pomoci vyprošťovacieho špeciálu VOLVO.

Dopravná nehoda Martin

Dňa 24.01.2020 sme boli privolaní ku dopravnej nehode v meste Martin, pri ktorej vodič nedal prednosť oproti idúcemu vozidlu a vyletel do rieky Turiec. Za pomoci HR sme vozidlo z rieky vytiahli. Vozidlá sme po naložení odviezli na určení miesto.

Vyslobodenie Likavka

Dňa 28.01.2020 sme boli privolaní na vyslobodenie nákladného auta v obci Likavka. Po vyslobodení sme vozidlo previezli na miesto určenia. 

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 24.02.2020 sme boli privolaní na vyslobodenie osobného motorového vozidla, ktoré sa náchadzalo prevrátené na streche. Vodič vozidla nezvládol jazdu po zamrznutej vozovke. Po vyslobodení a naložení sme vozidlo previezli do Turčianských Teplíc.

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 02.03.2020 sme boli privolaní na odtiahnutie vozidla značky  BMW, ktoré žačalo zajazdy horieť pod strečnom v smere do Žiliny.  Vozidlo sme zabezpečili proti vzniku dodatočého požiaru a previezli do Žiliny - MD Bavaria. 

Dopravná nehoda - Oravská Polhora

Dňa 24.03.2020 sme boli požiadaní o odtiahnutie vozidla, ktorého vodič nezvládol jazdu po zľadovatelej vozovke, vodič neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam a auto skončilo prevrátené na ceste.  Pri nehode vyhasol život vodiča. Vozidlo sme odtiahli na určené miesto.

Dopravná nehoda - Oravská Polhora

Dňa 18.04.2020 sme boli požiadaní o odtiahnutie motorky z obce Harmanec. Vodič motorky bol učastníkom dopravnej nehody. Motorku sme naložili na naše vozidlo a odtiahli do miesta určenia - Pieštany.

Dopravná nehoda - S. Podzámok

Dňa 19.04.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odtiahnutie osobného motorového vozidla, ktorého vodič nezvládol jazdu po úzkej vozovke a skončil v potoku. Vozidlo sme naložili na naše vozidlo a odtiahli do miesta určenia.

Vyslobodenie v Tur. Tepliciach 

Dňa 22.05.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie Poľskej dodávky, ktorej vodič zišiel z vozovky a vozidlo ostalo nepojazdné.