gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorých výjazdov 

Dopravná nehoda Dubná Skala

Dňa 19.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorových vozidiel, ktoré boli súčasťou dopravnej nehody  vo Vrútkach, časť Dubná Skala. Pri nehode nebol nikto vážne zranený. Pred naložením na naše odťahové vozidlá sme museli obe vozidla zabezpečiť proti úniku prevádzkových kvapalín nakoľko unikali.

Dopravná nehoda Párnica

Dňa 22.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré vodič nezvládlo jazdu a skončil mimo vozovku. Vozidlo sme za pomoci navijáku dostali späť na cestu. Pri nehode nebol nikto vážne zranený. Pred naložením na naše odťahové vozidlo sme museli poškodené vozidlo zabezpečiť proti úniku prevádzkových kvapalín nakoľko unikali.

Dopravná nehoda Turany D1

Dňa 24.07.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla na dialnici D1 časť Turany, smer Kraľovany. Vozidlo po zrážke s kamiónom nebolo schopné ďalšej jazdy, tak sme ho za pomoci HR naložili na naše odťahové vozidlo a odviezli na miesto určenia.

Dopravná nehoda medzi Krivou a Dlhou nad Oravou 

Dňa 04.05.2019 sme boli požiadaní o odťah troch motorových vozidiel medzi obcami Krivá a Dlhá nad Oravou. Pri nehode boli ťažko zranení ľudia. Vozidlá sme za pomoci HR naložili a odviezli na miesto určenia.

Dopravná nehoda Kraľovany - Párnica

Dňa 04.08.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla medzi obcami Kraľovany a Párnica. Vozidlo sme za pomoci HR naložili a previezli na miesto určenia.

Porucha Ráztočno - Zvolen 

Dňa 09.09.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z obce Rástočno do mesta Zvolen.

Vyslobodenie a odťah Martin

Dňa 09.10.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z priemyselnej časti pri Martine. Vozidlo nezvládlo jazdu po mokrej vozovke a skončilo prevrátené mimo vozovky.

Vyslobodenie a odťah Láskar

Dňa 02.12.2019 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla z obce Láskar, ktorého vodič nezvládol jazdu po zasneženej vozovke a skončil prevrátený mimo cestu. Vozidlo sme vrátili späť na cestu a previezli do FINAL CD Žilina.

Odťah cez asistenčnú službu

Dňa 18.12.2019 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah luxusného motorového vozidla z Martina do Prahy a späť.

Odťah DN Oravský Podzámok

Dňa 07.01.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po zasneženej vozovke a skončilo mimo vozovku v strome. Nehoda sa bohužiaľ nezaobilšla bez zranení.

Dopravná nehoda Kraľovany

Dňa 14.01.2020 sme boli privolaní ku dopravnej nehode pri obci Kraľovany, kde sa čelne zrazilo s kamiónom osobné auto. Pri hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode boli 4 zranené osoby. Kamión sme dostali späť na vozovku za pomoci vyprošťovacieho špeciálu VOLVO.

Dopravná nehoda Martin

Dňa 24.01.2020 sme boli privolaní ku dopravnej nehode v meste Martin, pri ktorej vodič nedal prednosť oproti idúcemu vozidlu a vyletel do rieky Turiec. Za pomoci HR sme vozidlo z rieky vytiahli. Vozidlá sme po naložení odviezli na určení miesto.

Vyslobodenie Likavka

Dňa 28.01.2020 sme boli privolaní na vyslobodenie nákladného auta v obci Likavka. Po vyslobodení sme vozidlo previezli na miesto určenia. 

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 24.02.2020 sme boli privolaní na vyslobodenie osobného motorového vozidla, ktoré sa náchadzalo prevrátené na streche. Vodič vozidla nezvládol jazdu po zamrznutej vozovke. Po vyslobodení a naložení sme vozidlo previezli do Turčianských Teplíc.

Vyslobodenie a odťah Šturec

Dňa 02.03.2020 sme boli privolaní na odtiahnutie vozidla značky  BMW, ktoré žačalo zajazdy horieť pod strečnom v smere do Žiliny.  Vozidlo sme zabezpečili proti vzniku dodatočého požiaru a previezli do Žiliny - MD Bavaria. 

Dopravná nehoda - Oravská Polhora

Dňa 24.03.2020 sme boli požiadaní o odtiahnutie vozidla, ktorého vodič nezvládol jazdu po zľadovatelej vozovke, vodič neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam a auto skončilo prevrátené na ceste.  Pri nehode vyhasol život vodiča. Vozidlo sme odtiahli na určené miesto.

Dopravná nehoda - Oravská Polhora

Dňa 18.04.2020 sme boli požiadaní o odtiahnutie motorky z obce Harmanec. Vodič motorky bol učastníkom dopravnej nehody. Motorku sme naložili na naše vozidlo a odtiahli do miesta určenia - Pieštany.

Dopravná nehoda - S. Podzámok

Dňa 19.04.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odtiahnutie osobného motorového vozidla, ktorého vodič nezvládol jazdu po úzkej vozovke a skončil v potoku. Vozidlo sme naložili na naše vozidlo a odtiahli do miesta určenia.

Vyslobodenie v Tur. Tepliciach 

Dňa 22.05.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie Poľskej dodávky, ktorej vodič zišiel z vozovky a vozidlo ostalo nepojazdné.

Odťah Horná Štubňa

Dňa 31.05.2020 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo prevrátené na ceste 1/65 pri obci Horná Štubňa. Vozidlo sme odtiahli do Zvolena.

Odťah 1/65 Bystrička

Dňa 05.06.2020 sme boli požiadaní o odťah vozidiel, ktoré boli súčasťou dopravnej nehody na ceste 1/65 v Martine pod Bystričkou. Obe vozidla ostali po zrážke nepojazdné. Nákladné auto sme odtiahli do servisu IVECO Vrútky a zdemolované osobné motorové vozidlo sme odtiahli na zberné miesto Renault. 

Vyslobodenie a odťah Dubové

Dňa 21.07.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah motorového vozidla, ktoré nezvládlo jazdu po vozovke a skončilo pod mostom v potoku. Po vyslobodení sme vozidlo odviezli na zberné miesto.

Odťah Donovaly - Žilina

Dňa 13.08.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré po nehode na Donovaloch ostalo nepojazdné. Vozidlo sme odtiahli do Žiliny.

Odťah Turčianske Teplice - Žilina

Dňa 13.08.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo nepojazdné v Turčianských Tepliciach. Vozidlo sme odtiahli do Žiliny.

Odťah Kraľovany

Dňa 14.08.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo nepojazdné a zdemolované po dopravnej nehode v Kraľovanoch. Vozidlo sme odtiahli do našich odstavných monitorovaných priestorov.

Odťah Kraľovany

Dňa 24.08.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo nepojazdné a zdemolované po dopravnej nehode v Beniciach. Vozidlo sme naložili a odtiahli do autorizovaného servisu.

Vyslobodenie a odťah

Dňa 01.09.2020 sme boli požiadaní o odťah motorového vozidla, ktoré ostalo nepojazdné a zdemolované po dopravnej nehode v Banskej Bystrici. Vozidlo sme naložili a odtiahli do servisu.

Vyslobodenie Martin

Dňa 02.09.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie motorového vozidla, ktoré zišlo z vozovky v Martine v mestskej časti Stráne.

Dopravná nehoda Martin

Dňa 29.09.2020 sme boli požiadaní o odťah dvoch motorových vozidiel, ktoré boli súčasťou dopravnej nehody. Obe vozidlá ostali po nehode nepojazdné.

Odťah za pomoci HR - Valča

Dňa 6.10.2020 sme boli požiadaní o odťah vozidla za pomoci HR. Vozidlo sme odtiahli do autorizovaného servisu v Martine.

Odťah Ďanová

Dňa 10.10.2020 sme boli požiadaní o odťah vozidla, ktoré sa nestihlo vyhnúť jeleňovi. Vozidlo Sme po vyšetrené nehody odtiahli na urťené miesto,

Odťah Ďanová

Dňa 06.11.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné mimo vozovku pri obci Slovenské Právno. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli na dohodnuté miesto.

Vyslobodenie a odťah

Dňa 13.11.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné mimo vozovku. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli na vopred dohodnuté miesto.

Vyslobodenie a odťah Veličná

Dňa 22.11.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné po náraze s vlakom v obci Veličná.

Odťah Martin

Dňa 30.11.2020 sme boli požiadaní o odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné po strete s kamiónom. Vozidlo sme naložili za pomoci HR a odtiahli na miesto určenia.

Odťah Martin cesta 1/65

Dňa 02.12.2020 sme boli požiadaní o o odťah vozidiel, ktoré boli na ceste 1/65 súčasťou nehody. Vozidlá sme naložili a odtiahli na miesto určenia. 

Vyslobodenie a odťah

Dňa 05.12.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné mimo vozovku. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli na vopred dohodnuté miesto.

Vyslobodenie a odťah

Dňa 13.12.2020 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah vozidla, ktoré skončilo nepojazdné mimo vozovku. Vozidlo sme po vyslobodení odtiahli na vopred dohodnuté miesto.